Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 28 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені назвали Сонячну систему не найкращим місцем для життя

1501174385_solnechnaya-sistema.jpgГрупа дослідників з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики, розташованого в Сполучених Штатах, зробила цікаве відкриття - Сонячна система є не найкращим місцем для життя.

Американські вчені вирішили дізнатися, наскільки Сонячна система придатна для виникнення життя і подальшого появи розумних істот в порівнянні з іншими планетарними системами.

Висновки, зроблені дослідниками космосу за підсумками виконаної роботи, виявилися неоднозначними. Астрофізики з'ясували, що небесні тіла, що оточують помаранчеві зірки, мають більш складну і розвинену біосферу, ніж планети, що оточують жовті карлики, до яких належить наше світило - Сонце.

Також вчені встановили, що внаслідок деяких факторів, наприклад, таких, як інтенсивність світла, який виділяється зіркою, а також кількість викидів заряджених частинок, в освічених навколо помаранчевих зірок планетарних системах існує набагато більше можливостей для зародження життя, ніж в системах, утворених навколо червоних і жовтих карликів.

 

Джерело http://www.gogetnews.info

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 19


Комментарии

Имя:

code Код:

right