Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 26 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені назвали невід'ємну небезпеку смартфонів

Вчені з Техаського університету в Остіні (США) знайшли нову небезпеку від смартфонів, яку неможливо усунути навіть їх вимиканням. Відповідне дослідження опубліковане в Journal of the Association for Consumer Research, коротко про нього повідомляє видання Medical Xpress.

Фахівці вважають, що присутність смартфона відволікає людину, і, як наслідок, призводить до зниження його когнітивних здібностей, перш за все можливості швидко рахувати в умі. Дане спостереження зберігає свою силу і в разі, коли гаджет вимкнений, інформує news.eizvestia.com.

Такі висновки автори прийшли, провівши тестування когнітивних здібностей різних людей, у яких тим чи іншим способом був обмежений доступ до власних смартфонам. Найкращі результати продемонстрували учасники експерименту, гаджети яких перебували в інших приміщеннях.

Причиною спостерігається закономірності фахівці називають те, що частина розумових зусиль людини відводиться на стеження за смартфоном. У разі якщо учасника експерименту гаджет взагалі не відволікав (відомо, що в приміщенні, в якому він знаходиться, смартфона немає), людина взагалі не витрачав сил на спостереження за телефоном і краще концентрувався над поставленими завданнями, ніж інші.

Джерело http://news.eizvestia.com

Просмотров: 12


Комментарии

Имя:

code Код:

right