Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 26 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Вчені хочуть створити на Марсі штучне озеро

ozero-1-768x432.jpg

«А давайте візьмемо який-небудь великий астероїд і зіштовхнемо його з Марсом!», - заявили вчені зі Сполучених Штатів Америки, які розробили інноваційну концепцію терраформирования Червоної планети.

Йдеться про проект Mars Terraformer Transfer, який має на увазі використання астероїдної бомбардування для зміни марсіанського середовища.

В рамках концепції передбачається, що до 2036 року в околицях Марса з'явиться космічний апарат «Пастух», який прикріпиться до одного з астероїдів і направить його до планети.

«Падіння астероїда повинно привести до утворення десятикілометрового кратера, який, як ми припускаємо, наповниться рідиною в результаті танення підповерхневого льоду. Озеро буде використовуватися колоністами в різноманітних господарських цілях», - розповідають вчені, які вже навіть придумали назву для майбутнього водойми - це буде «Озеро Метью ».

Жителі узбережжя марсіанського озера, за планами вчених, будуть займатися видобутком корисних копалин. Які, зокрема, потрапляють на поверхню Марса разом з метеоритами.

Джерело: Новини Ю

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right