Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 23 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

У РФ поставили ультиматум Telegram

Керівник Роскомнадзора Олександр Жаров закликав Telegram виконати російське законодавство, інакше месенджер буде заблокований.

Про це повідомляється в зверненні на сайті Роскомнадзора, - передає РІА Новини.

"Мушу констатувати, що в даний момент усі наявні можливості офіційної комунікації з командою месенджера Telegram вичерпані", - зазначив Жаров.

Він пояснив, що практично кожен день Роскомнадзор направляє по всім доступним адресами Telegram листи з роз'ясненнями вимог російського закону про організаторів поширення інформації. Так, необхідно заповнити надіслану анкету відомостями про компанію, яка управляє Telegram і офіційно направити в Роскомнадзор для включення цих даних до реєстру організаторів поширення інформації. Адміністрація месенджера не дає ніякої відповіді Роскомнадзор.

Пояснюється, що включення месенджера в даний реєстр означає лише готовність Telegram працювати за російськими законами. Чинний правовий статус Telegram в РФ не зміниться.

"У разі фактичної відмови від виконання обов'язків організатора поширення інформації, Telegram в Росії повинен бути заблокований. До тих пір, поки ми не отримаємо потрібну інформацію. Час, відведений Роскомнадзор законом на прийняття рішення, закінчується. Тому я публічно звертаюся до команди Telegram і особисто Павлу Валерійовичу Дурову: виконаєте російське законодавство ", - заявив Жаров.

 

Джерело http://informator.news

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right