Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 18 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

У поліції радять не використовувати програму M.E.Doc

m.e.doc.jpg

Жодна з бухгалтерських програм не проходить аудит міжнародними компаніями з безпеки

Правоохоронці радять бухгалтерам відмовитися від програми бухгалтерського обліку M.E.Doc через загрозу повторних кібератак.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Після кібератаки 27 червня, коли вірус проник в сотні тисяч комп'ютерів через програму бухгалтерського обліку M.E.Doc, розробники програмного забезпечення запевнили в його «цілковитій безпеці».

Однак, кіберполіції виступила із заявою, що це брехня - загроза зараження вірусом залишається. Поліція радить не вносити M.E.Doc в список виключень антивірусних програм і фаєрволiв, хоча розробники продукту стверджують: це необхідно для нормальної роботи програми.

«У разі виконання даних рекомендацій користувачі неусвідомлено заборонять системам захисту комп'ютера правильно і своєчасно реагувати на шкідливу діяльність ПО, внесеного в список виключень», - йдеться у повідомленні кіберполіції.

Причина в тому, що жодна з бухгалтерських програм-продуктів не проходить аудит міжнародними компаніями з інформаційної безпеки - а значить, залишається потенційно небезпечною.

Також поліцейські радять: не запускати подібні програми від імені адміністратора, відключати автоматичне оновлення ПО і проводити їх в ручному режимі, перед установкою перевіряючи файли оновлень на порталах virustotal.com, malwr.com, reverse.it, в разі спрацювання антивіруса - виконувати його вказівки (блокувати, видаляти або вносити в карантин).

Джерело http://www.lcmedia.com.ua

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

right