Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 11 август 2017

icon comment 0 Комментариев

У NASA оприлюднили список ТОП-5 технологій майбутнього

nasabedstudies.jpgАмериканське космічне агентство NASA склало рейтинг найбільш очікуваних технологій майбутнього.

Першу позицію в списку винаходів, яке чекає нас в майбутньому займає магнітний космічний потяг Startram. З його допомогою стануть можливими космічні перевезення вагою до трьохсот тонн на будь-яку космічну поверхню з ціновою категорією в 40 доларів. На сьогоднішній день магнітне відштовхування використовують японські вчені, а фахівці NASA планує застосувати його в космічній галузі.

Наступною технологією за версією NASA стане космічний апарат «Ловець астероїдів». Пристосування зможе чіплятися в небажані космічні об'єкти і змінювати їх траєкторію руху.

Третю позицію займає сонячний зонд ». Цей апарат зможе наближатися на рекордну відстань до Сонця - 6 мільйонів кілометрів.

В кінці 2030 року космічне агентство планує зайнятися будівництвом на Червоній планеті марсіанського форпост. Воно буде призначене для першої колонії людей на Марсі.

Завершують рейтинг марсіанські будинку, створені за допомогою 3D-принтера. За версією NASA, це стане самим неймовірним винаходом. За допомогою даної технології дослідники планують будувати будинки на марсіанській поверхні.

 

Джерело http://misto.news

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 18


Комментарии

Имя:

code Код:

right