Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 28 март 2017

icon comment 0 Комментариев

У Маріуполі бродячий кіт вибивав головою двері в квартиру.

У Маріуполі в багатоповерховому будинку «березневий» бродячий кіт розбігався і бився головою в двері квартири, налякавши не на жарт мешканців. Про це місцевому виданню MRPL.CITYMRPL.CITY повідомила господиня квартири.

Вона уточнила, що близько 11:30 почула з боку поверхової площадки біля своїх дверей гучні крики кота. Пізніше кіт почав дряпати її двері. Потім дівчина почула удари в двері, що супроводжувалися криками тварини. У дверне вічко вона побачила, як кіт відходить максимально далеко від дверей, потім розбігається і б'ється в неї всім тілом. Це видовище тривало близько півгодини, потім кіт втомився від самокатування і притих.

За словами господині квартири, за допомогою віника і інших підручних засобів вона організувала захист при виході з квартири в ліфт і пішла у своїх справах, викликавши при цьому службу вилову тварин КП «Комунальник».

Близько 14:00 вона повернулася додому, в цей момент «звіролови» піднялися на поверх із спецзасобами. Вони відзначили, що кіт поводиться коректно, що не буянити, лежить тихо. З майданчика його забрала місцева прибиральниця. Вона спокійно винесла неактивний тварина у двір будинку. За словами очевидців, кіт раптово рвонувся, вискочив з рук жінки і втік.

Причину дивної поведінки кота фахівці «Комунальника» пояснили тим, що хтось спеціально з хуліганських спонукань хлюпнув на двері квартири валер'янку. Але, за словами господині квартири, запаху валеріани на майданчику не було. І наявність валеріани не пояснює, навіщо кіт вибивав головою двері квартири.

Інженер відділу експлуатації КП «Комунальник» Ірина Шеха повідомила, що даний епізод не говорить про сказ тварини. Вона уточнила, що на даний момент в Маріуполі не зафіксовано жодного випадку сказу собак, котів чи інших тварин.

Метки: Юмор  

Просмотров: 32


Комментарии

Имя:

code Код:

right