Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 22 февраль 2015

icon comment 0 Комментариев

ТОП-5 пропагандистських міфів і фейків Кремля за тиждень

Російські ЗМІ продовжують придумувати історії жахів про війну в Україні, щоб тримати своїх співвітчизників у правильному політичному тонусі.

На цьому тижні кремлівська пропаганда лякала українців Донбасу і росіян "п'яними неграми на БТРах", обіцяла, що в Держдумі засідатимуть одні "Кобзони" і провела черговий "геноцид" - цього разу в Дебальцевому.

1. Лідер пропагандистський фейків - телеканал "LifeNews" зняв продовження серіалу про жахи війни на Донбасі, розпочатого ще влітку з "розп'ятого хлопчика". На цей раз героєм сюжету стала нібито мешканка Дебальцевого, яка розповідає про те, що особисто бачила проїжджаючий по місту БТР з "п'яними неграми" на борту, які наставляти автомати на мирних жителів і дико хохотали їм услід.

2. З цієї ж "опери" ще одна пропагандистська дурість Кремля за тиждень - "спійманий у Дебальцевському котлі американський снайпер". Так, російські ЗМІ тиражували повідомлення про якийсь ополченців "Жучковского", який розповів, що особисто бачив цього "снайпера, який не встиг евакуюватися". Але будь-яких доказів того, що спійманий (якщо взагалі хтось був спійманий) боєць мав громадянство США, ніхто так і не надав. І такий промах пропаганда пояснила тим, що "снайпера" відразу ж передали МГБ "ДНР".

3. Ще одним пропагандистським маразмом тижня стало повідомлення російських ЗМІ про те, що "з Дебальцевого нікого евакуювати, оскільки всі жителі вбиті українцями контрольними в голову". Але слідом же за цим телеканали сусідньої держави показували, як зайняли місто підрозділи "ДНР", "ЛНР" і російські найманці щедро роздають місцевим жителям коробки з гуманітарною допомогою.

4. Жалюгідною подобою "відповіді Чемберлену" стала реакція Держдуми РФ на включення до списку санкцій ЄС депутата російського парламенту і відомого співака Йосипа Кобзона. Так, глава комітету Держдуми В'ячеслав Ніконов, виступаючи на пленарному засіданні, заступився за Кобзона і заявив: "Йосип Давидович, ми з вами. Якщо вони всі Шарлі, то ми з вами всі Кобзони". У підсумку ця абсолютно некоректна і відверто дурна паралель стала предметом насмішок користувачів мережі над депутатами РФ.

5. Ще одну легенду для російських ЗМІ на минулому тижні придумав колишній глава МВС України Віталій Захарченко. Так, розшукуваний по лінії Інтерполу Захарченко повідав, що діючі голови СБУ і МВС Валентин Наливайченко та Арсен Аваков в лютому минулого року, відразу після перемоги Євромайдану і втечі Януковича, погналися за ним до Криму, щоб убити. "У Крим, з групою бойовиків, прилітали Аваков і Наливайченко з однією метою ... їм не потрібні були живі свідки, щоб розповідали потім, те, що зараз розповідаю я". Коментарі, як кажуть, зайві.

 

http://pinu.com.ua/novyny/shchodekoli/22-02-15/top-5-propagandistskih-mifiv-i-feykiv-kremlya-za-tizhden

Просмотров: 4349


Комментарии

Имя:

code Код:

right