Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 03 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Telegram випустив оновлення для обходу блокування

Мессенджер Telegram випустив оновлення для мобільних пристроїв. У версії 4.1 з'явилася можливість ділитися з друзями і передплатниками каналів настройками проксі-серверів, повідомляє Коммерсант.

Творець месенджера Павло Дуров заявив, що "оновлення робить Telegram ще більш стійким до потенційних блокувань в майбутньому - як на території Росії, так і в інших країнах".

Він також нагадав, що команда месенджера не передаватиме уряду Росії особисті дані користувачів, так як це суперечить політиці конфіденційності Telegram. Саме оновлення називається "Свобода слова".

Оновлення для обходу блокування з'явилося в Telegram після погроз російської влади, що доступ до месенджер буде обмежений, якщо той не зареєструється відповідно до законів Росії.

Пізніше Дуров заявив про свою згоду на використання Роскомнадзором реєстраційних даних компанії. При цьому він підкреслив, що Telegram не виконуватиме "антиконституційний і не реалізовуються технічно" закон Яровий "(закон РФ про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації, - ред.), Який передбачає, що організатори поширення інформації зобов'язані зберігати на території РФ дані про прийом, передачу та обробку "голосової інформації, письмового тексту, зображень, звуків, відео чи інших електронних повідомлень користувачів протягом шести місяців з моменту закінчення здійснення таких дій". Ці відомості про і зобов'язані надавати на першу вимогу влади.

 

Джерело http://protv.ua

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right