Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 30 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Штучний інтелект винаходить власні мови, незрозумілі людям

2017-07-301501407956-300x212.jpgДослідники з Facebook зрозуміли, що їх боти штучного інтелекту «спілкуються» на новому, невідомому людям мовою. В результаті робота цих ботів була зупинена.

«Розмова» стався між двома агентами штучного інтелекту, розробленими всередині Facebook. Спочатку вони розмовляли один з одним простою англійською мовою. Але потім дослідники зрозуміли, що боти почали використовувати, на перший погляд, повнeу нісенітницю, насправді ж - власну мову. Програмне забезпечення для переговорів навчилося працювати з більшою швидкістю і ефективністю і, можливо, прихованими намірами.

Оскільки ці два агента ІІ конкурували, і вчені назвали це «генеративної змагальної мережею», то почали розходитися зі звичайним англійським, в кінцевому підсумку - переставляти розбірливі слова в пропозиції що здаються безглуздими. «Агенти будуть змінювати зрозумілу мову і винаходити кодові слова для себе», - каже Дхрув Батра (Dhruv Batra), запрошений науковий співробітник з технологічного інституту Джорджії в Facebook AI Research (FAIR).

По суті, агенти ІІ прийшли до того ж, до чого і люди - використовувати жаргон і скорочення в певній сфері, як, наприклад, торгівля на біржі або полювання на терористів. Таким чином, машини можуть спілкуватися, розуміючи один одного, але люди не зможуть їх зрозуміти.


Джерело: AmericaRU

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right