Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 25 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Розвіяний найпопулярніший міф про Альберта Енштейна

Експерти, що вивчили атестат зрілості Альберта Енштейна, розвіяли поширений міф про те, що фізик в юності був двієчником.

З документа випливає, що низька оцінка (3 бали) у генія була тільки з французької мови. У точних науках Альберт Енштейн відзначався знаннями - він отримав найвищий бал по геометрії, фізики, тригонометрії, історії і алгебрі.

Оцінки з решти предметів у фізика були трохи скромніше, але 3-ка в атестаті присутній тільки одна - з французької мови. Незважаючи на цю оцінку, Ейнштейн вільно прочитав лекцію під час поїздки в Єрусалим в 1923 році французькою мовою. Правда, фізик не був атестований з англійської мови.

Незважаючи на непогані оцінки, Енштейн не був зразковим школярем - проблеми виникали через його вільнодумства. Йому не подобалося авторитарне ставлення до учнів і правила гімназії, що нагадують армію, причому своєї неприязні до вчителів юний геній не приховував. За словами Енштейна, йому не подобалася механічне зубріння, і він був готовий терпіти будь-які покарання, щоб не вчити «нескладнi дурницi».

8f0b78e1f200a2acf4ad925368dd9cc8.jpg

Джерело http://telegraf.com.ua/

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right