Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 19 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Розробники популярної Android-прошивки Remix OS оголосили про її закриття

ib_486068_iyq7zzu4mrz2ejz0oqbaicbxkewkbllb.jpgУ 2014 році вихідці з Google заснували власну компанію Jide Technology і представили операційну систему Remix OS, засновану на базі Android. Проект відразу ж привернув до себе увагу, так як дана ОС представляла собою якийсь симбіоз Android і Windows і була орієнтована на роботу з декількома додатками одночасно за допомогою клавіатури і миші - як на персональних комп'ютерах. Компанія випустила кілька пристроїв на базі Remix OS і активно розвивала прошивку протягом трьох років. Але на цьому тижні розробники оголосили про припинення своєї діяльності.

«За останній рік ми отримували все більше запитів від підприємств в різних галузях і почали допомагати їм створювати чудові інструменти для їх організацій, використовуючи програмне і апаратне забезпечення Jide. Ми бачимо величезний потенціал в тому, як Jide може революціонізувати діяльність цих компаній. І з огляду на наші існуючі ресурси, ми вирішили зосередити зусилля нашої компанії виключно на роботі з підприємствами », - йдеться в блозі Jide Technology.

Компанія повністю припиняє розробку Remix OS. Ті, хто замовив міні-комп'ютер Remix IO або IO + на Kickstarter торік, отримають повне повернення коштів.

Відзначимо, що це не перший випадок, коли розробники популярної кастомной прошивки припиняють свою діяльність. В кінці минулого року аналогічним чином компанія Cyanogen припинила роботу над CyanogenMod і передала проект спільноті ентузіастів.

Джерело: 4pda.ru

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right