Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 10 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Росіян хочуть реєструвати в соцмережах за паспортом

Депутат Держдуми Росії Віталій Мілонов вніс законопроект, що забороняє дітям молодше 14 років користуватися соцмережами. Документ опублікований на сайті Держдуми РФ.

Пропонується дозволити реєстрацію в соціальних мережах тільки при пред'явленні документа, що посвідчує особу.«Це дозволить захистити підлітків від шкідливої  інформації, притягати до відповідальності розповсюджувачів заборонених матеріалів і вирішувати проблему «фейковий сторінок»», - йдеться в пояснювальній записці.

Мілонов пояснив необхідність прийняття таких жорстких заходів зростанням популярності «груп смерті» і «згубним впливом важких підлітків і дітей з неблагополучних сімей на своїх однолітків».

При цьому, законопроект також забороняє використовувати соцмережі для організації несанкціонованих мітингів.
«Організатори таких заходів знаходять через соцмережі громадян, готових за певну суму взяти участь в незаконній акції. У зв'язку з цим проектом пропонується посилити адміністративну відповідальність за організацію несанкціонованих мітингів за допомогою соціальних мереж», - вважає автор законопроекту.

Мілонов також пропонує внести поправки в Трудовий кодекс РФ і заборонити користуватися соцмережами на роботі. Також пропонується заборонити «рекламу окультно-магічних послуг і народної медицини» і встановити «особливі вимоги» для благодійності.


Джерело: Власті.нет

Просмотров: 12


Комментарии

Имя:

code Код:

right