Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 13 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Російські хакери крадуть дані користувачів через готельні Wi-Fi

hackerthief.jpg

Американська компанія FireEye, що спеціалізується на технологіях мережевої безпеки, опублікувала звіт про використання російської хакерської групою APT28 (також відомої як Fancy Bear) готельних Wi-Fi для стеження за відвідувачами і злодійства їх персональних даних. Для цього зловмисники використовують різні методи, в тому числі фішинг паролів з Wi-Fi трафіку, втручання в NetBIOS Name Service і активне використання критичної уразливості Windows-систем EternalBlue. Через останньої раніше поширювалися сумно відомі віруси WannaCry і Petya.

Згідно з даними розслідування, подібні інформаційні атаки стали відбуватися значно частіше з липня цього року і торкнулися, в основному, готелі Європи і Близького Сходу. Найбільшою проблемою є те, що отримавши доступ до Wi-Fi певної установи, зловмисники здатні дізнатися імена і паролі відвідувачів пасивно, тобто їм навіть не потрібно чекати, поки користувачі введуть десь свої дані.

Фахівці FireEye впевнені, що заражання готельних мереж відбувається через фішингові листи з інфікованим вмістом - таким як, наприклад, шкідливі макроси Microsoft Word. Потрапивши в Wi-Fi мережу, хакери використовують NSA hacking tool для отримання контролю над нею. Завершує справу Responder - мережева програма для доступу до облікових записів користувачів.
Головними цілями стали готелі, які зазвичай використовують для корпоративних зустрічей, в бізнесових та дипломатичних поїздках. Однак до кінця визначити ступінь зараження, як і запропонувати ефективне рішення в боротьбі з ним, поки не вдалося. Тому подорожуючим радять тимчасово утриматися від використання готельних мереж Wi-Fi.

 

Джерело http://tehnot.com/

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right