Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 16 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Приватні та іноземні інвестиції допоможуть NASA колонізувати Марс

1492176176155-696x392.jpg

Відповідаючи на зростаючу критику за недостатність фінансування і технічного планування відправки астронавтів на Марс, керівництво NASA заявило, що розраховує на комерційне участь приватних компаній і іноземних держав в якості одного із засобів стратегії вивчення Сонячної системи протягом двох найближчих десятиліть.

Плани на довгострокове співробітництво в розробці та виробництві вантажних ракет були озвучені у відповідь на доповідь, опубліковану в четвер Генеральної інспекцією національної аеронавтики і космонавтики, який містив критику на адресу агентства за «зрив термінів і кошторису витрат за програмою колонізації Марса».

NASA заявило, що працює над залученням інвестицій для випуску SLS. Ця ракета буде найбільшою і найпотужнішою з усіх створених до цього. Американське космічне агентство планує використовувати її не тільки для колонізації Марса, але і в комерційних цілях, що робить SLS привабливим для інвесторів проектом. Ці плани є частиною «дорожньої карти» колонізації Марса, яку планується здати в Конгрес в кінці 2017 року.

 

Джерело

Метки: Марс   космос  

Просмотров: 26


Комментарии

Имя:

code Код:

right