Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 26 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Підозрювана в зв'язках з ФСБ "Лабораторія Касперського" випускає безкоштовний антивірус для всього світу

Російський виробник антивірусного ПО "Лабораторія Касперського" оголосила про випуск безкоштовної версії свого антивіруса для всього світу на тлі зміцнення підозр США в зв'язках компанії з ФСБ.

Про це в своєму блозі повідомив засновник компанії Євген Касперський.

Безкоштовна версія продукту, що отримала назву Kaspersky Free, була відразу запущена в США, Канаді та деяких країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У найближчі місяці вона буде доступна в інших регіонах.

Програма має мінімальну функціоналом і включає в себе захист електронної пошти, захист від кіберзагроз в мережі Інтернет, а також автоматичне оновлення.

Як зазначає Reuters, "Лабораторія Касперського", заснована в 1997 році, значно розширилася в 2000-х роках, увійшовши в число провідних світових антивірусних компаній. При цьому російського виробника тривалий час підозрюють в зв'язках з ФСБ. Останнім часом ці підозри зміцнилися в США після погіршення відносин з Росією на тлі анексії Криму, а також втручанню РФ у президентські вибори в Сполучених Штатах.

Напередодні в США виключили "Лабораторію Касперського" з переліку постачальників, чия продукція заборонена до придбання держорганами країни. До Конгресу США також внесений документ, який прямо забороняє американським військовим використовувати продукцію російського виробника.

 

Джерело https://economy.apostrophe.ua

Просмотров: 18


Комментарии

Имя:

code Код:

right