Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 20 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Один з найбільших трекерів у світі несподівано оголосив про закриття

В останній рік про закриття оголосили одразу кілька великих «піратських» ресурсів, в тому числі трекери KickassTorrents, Solarmovie, Torrentz.eu, TorrentHound, What.cd і Mininova.

При цьому деякі сайти закрилися без пояснень і причин, нічого не повідомивши своїм користувачам.Схожим чином, очевидно, вирішили вчинити і адміністратори трекера ExtraTorrent. 17 травня 2017 року на головній сторінці сайту (а також його дзеркал extratorrent.cc, extra.to і extratorrent.one) з'явилося повідомлення наступного змісту:«ExtraTorrent закривається назавжди. ExtraTorrent піде в оффлайн разом з усіма дзеркалами. Ми остаточно видаляємо всі дані. Тримайтеся подалі від підроблених версій ExtraTorrent і клонів. Спасибі всім, хто підтримував ET і всьому торрент-спільноті. ET був цікавим місцем ... ».

Як можна помітити, ніяких подробиць оператори ресурсу не повідомляє і причини закриття трекера не розкриваються. Нагадаю, що ExtraTorrent існував з 2006 року і займав друге місце за популярністю після The Pirate Bay. Трекера належало 291 місце в рейтингу Alexa, і з сайтом працювали дві in-house реліз-групи, EtHD і ettv.Журналісти видання Torrent Freak зуміли зв'язатися з одним з адміністраторів ресурсу, відомим під псевдонімом SaM. Він підтвердив, що «прийшов час прощатися», а також повідомив, що групи EtHD і ettv, швидше за все, теж припинять роботу:«EtHD і ettv можуть продовжити роботу, якщо їм вдасться зібрати достатньо пожертвувань, щоб покрити витрати, і якщо люди з їх команди згодні продовжувати далі».

 

Джерело

Просмотров: 26


Комментарии

Имя:

code Код:

right