Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 20 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Один з найбільших трекерів у світі несподівано оголосив про закриття

В останній рік про закриття оголосили одразу кілька великих «піратських» ресурсів, в тому числі трекери KickassTorrents, Solarmovie, Torrentz.eu, TorrentHound, What.cd і Mininova.

При цьому деякі сайти закрилися без пояснень і причин, нічого не повідомивши своїм користувачам.Схожим чином, очевидно, вирішили вчинити і адміністратори трекера ExtraTorrent. 17 травня 2017 року на головній сторінці сайту (а також його дзеркал extratorrent.cc, extra.to і extratorrent.one) з'явилося повідомлення наступного змісту:«ExtraTorrent закривається назавжди. ExtraTorrent піде в оффлайн разом з усіма дзеркалами. Ми остаточно видаляємо всі дані. Тримайтеся подалі від підроблених версій ExtraTorrent і клонів. Спасибі всім, хто підтримував ET і всьому торрент-спільноті. ET був цікавим місцем ... ».

Як можна помітити, ніяких подробиць оператори ресурсу не повідомляє і причини закриття трекера не розкриваються. Нагадаю, що ExtraTorrent існував з 2006 року і займав друге місце за популярністю після The Pirate Bay. Трекера належало 291 місце в рейтингу Alexa, і з сайтом працювали дві in-house реліз-групи, EtHD і ettv.Журналісти видання Torrent Freak зуміли зв'язатися з одним з адміністраторів ресурсу, відомим під псевдонімом SaM. Він підтвердив, що «прийшов час прощатися», а також повідомив, що групи EtHD і ettv, швидше за все, теж припинять роботу:«EtHD і ettv можуть продовжити роботу, якщо їм вдасться зібрати достатньо пожертвувань, щоб покрити витрати, і якщо люди з їх команди згодні продовжувати далі».

 

Джерело

Просмотров: 23


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Источник: ru.exchange-rates.org

Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/