Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 28 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Новий ботнет збагачує зловмисників за рахунок малого бізнесу

ib_488968_vir2.jpg«Лабораторія Касперського» виявила нову мережу «зомбованих» комп'ютерів, яка дозволяє зловмисникам заробляти гроші за рахунок накрутки фальшивих переглядів рекламних сторінок і банерів в Інтернеті.

В основі роботи ботнету лежить троян Magala, що поширюється через інфіковані веб-сайти. Потрапивши на комп'ютер, зловредів перевіряє встановлену версію Internet Explorer: якщо вона нижче восьмий, програма ігнорує пристрій і не активується. Якщо ж потрібний браузер знайдений, троян завантажується, запускає прихований робочий стіл, на якому згодом будуть проводитися всі операції, встановлює необхідне рекламне ПО і повідомляє командно-контрольним серверам про свою готовність до роботи.

Magala імітує кліки користувача на заданих веб-сторінках. Жертвами кіберзлочинців стають перш за все компанії малого бізнесу, які вирішили розмістити рекламу через неблагонадійних рекламодавців.

В процесі роботи Magala отримує від командних серверів список пошукових запитів, для видачі яких необхідно підняти кількість кліків. Далі програма починає послідовно вводити зазначені запити і переходити по перших 10 посилань в кожній видачі з інтервалом в 10 секунд.

За оцінками «Лабораторії Касперського», в ідеальній ситуації зловмисники можуть отримати до 350 доларів США з кожного зараженого комп'ютера в складі ботнету. Втім, на практиці сума, швидше за все, виявиться значно менше. Проте, доходи кіберзлочинців обчислюються тисячами доларів.

 

Джерело 3dnews.ru

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right