Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 28 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Новий ботнет збагачує зловмисників за рахунок малого бізнесу

ib_488968_vir2.jpg«Лабораторія Касперського» виявила нову мережу «зомбованих» комп'ютерів, яка дозволяє зловмисникам заробляти гроші за рахунок накрутки фальшивих переглядів рекламних сторінок і банерів в Інтернеті.

В основі роботи ботнету лежить троян Magala, що поширюється через інфіковані веб-сайти. Потрапивши на комп'ютер, зловредів перевіряє встановлену версію Internet Explorer: якщо вона нижче восьмий, програма ігнорує пристрій і не активується. Якщо ж потрібний браузер знайдений, троян завантажується, запускає прихований робочий стіл, на якому згодом будуть проводитися всі операції, встановлює необхідне рекламне ПО і повідомляє командно-контрольним серверам про свою готовність до роботи.

Magala імітує кліки користувача на заданих веб-сторінках. Жертвами кіберзлочинців стають перш за все компанії малого бізнесу, які вирішили розмістити рекламу через неблагонадійних рекламодавців.

В процесі роботи Magala отримує від командних серверів список пошукових запитів, для видачі яких необхідно підняти кількість кліків. Далі програма починає послідовно вводити зазначені запити і переходити по перших 10 посилань в кожній видачі з інтервалом в 10 секунд.

За оцінками «Лабораторії Касперського», в ідеальній ситуації зловмисники можуть отримати до 350 доларів США з кожного зараженого комп'ютера в складі ботнету. Втім, на практиці сума, швидше за все, виявиться значно менше. Проте, доходи кіберзлочинців обчислюються тисячами доларів.

 

Джерело 3dnews.ru

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/