Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 24 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Нова версія програми також буде працювати з CDN-мережею

37_main_new.1500885583.jpg

Популярний захищений месенджер Telegram оновився до версії 4.2 і отримав кілька нововведень, повідомляється в офіційному блозі сервісу.

Так, тепер користувачі мессенджера можуть в особистому листуванні обмінюватися самознищується повідомленнями з фото і відео. В даному випадку в одержувача є певна кількість часу, встановлене відправником, для перегляду того чи іншого знімка / відеоролика, якого після закінчення цього самого часу буде негайно і безповоротно видалено. Першою самознищується повідомлення запустив інший популярний месенджер Snapchat, але з тих пір функція з'явилася на багатьох конкуруючих платформах, навіть у Instagram вона є. Якщо ж одержувач зробить скріншот самознищується контенту, то відправник дізнається про це - система відправить йому відповідне повідомлення.

Також з випуском версії месенджера 4.2 задіюється CDN-мережу (Content Delivery Network, мережа доставки контенту) для кешування файлів, що передаються в публічних чатах і каналах, що має суттєво збільшити швидкість їх завантаження на пристроях. Розробники акцентують увагу на тому, що мережі CDN використовуються тільки для зберігання загальнодоступних файлів (фото і відео, опублікованих в публічних чатах і каналах, в яких складається більше 100 тис. Чоловік). При цьому в особистих і секретних чатах CDN-мережі використовуватися не будуть.

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

right