Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 25 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Нова версія Firefox справляється з запуском понад півтори тисячі вкладок одночасно

enwojgjq62cwka7k2xmhwbchsdh9yhrnrmcv.jpgРозробники веб-браузерів постійно покращують оптимізацію своїх продуктів, намагаючись зменшити споживання оперативної пам'яті, підвищити енергоефективність і швидкість завантаження сайтів. Недавній незалежний тест показав, що Chrome, Edge, Opera і Firefox приблизно рівні, коли справа стосується автономності. Але якщо вірити компанії Mozilla, то в останніх версіях браузера Firefox їй вдалося зменшити споживання оперативної пам'яті в рази. Дітріх Айала, розробник Firefox, провів ряд тестів з різними версіями браузера, відкривши 1 691 вкладку одночасно.

Нинішня 54-я версія Firefox, як і попередні, демонструє далеко не кращі показники продуктивності і оптимізації. Але 55-я версія, яка зараз знаходиться на стадії бета-тестування, і новіша 56-я демонструють величезний стрибок по обох параметрах.

Firefox 54 було потрібно близько 4 хвилин на запуск при 1 691 відкритій вкладці. У випадку з Firefox 55 на це треба було всього 15 секунд. Firefox 54 при цьому споживає близько 2 ГБ оперативної пам'яті, тоді як Firefox 55 використовує для відкриття того ж кількості вкладок менше 0,5 ГБ.


enwoiz1z1kknbtcs20uelz0mnfwz1fucs5.jpg
Як повідомляється, творцям Mozilla вдалося домогтися такого результату за рахунок нового проекту Quantum Flow, в рамках якого вони працювали над оптимізацією.

 

Джерело 4pda.ru

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

right