Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 07 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Нові відеокарти AMD можуть привести до чергового буму Майнінг

ib_491798_qmrcbg5bpehq1vla5gemse3l9xkz0hxz1z1inyw.jpgЧерез пару тижнів AMD випустить перші кілька моделей топових відеокарт RX Vega. Новинки вже встигли засвітитися в реальних тестах, а молодша модель продемонструвала більш високу продуктивність, ніж NVIDIA GeForce GTX 1070. У той же час аналітики побоюються, що після релізу RX Vega зіткнеться c вже знайомої з досвіду минулих місяців історією - Майнер зметуть з прилавків всі нові відеокарти і не залишать нічого геймерам.

За словами менеджера британського видання Overclockers Ендрю Гібсона, в Майнінг Ethereum нові графічні прискорювачі покажуть результати від 70 до 100 мегахешей в секунду. Ресурс отримав інформацію від партнерів AMD - достовірно відомо, що новинки в чотири рази обійдуть RX 580 за швидкістю видобутку криптовалюта.

Незважаючи на те, що ціна Ethereum впала за останні кілька тижнів, прибутковість Майнінг на RX Vega буде достатньою, щоб знову викликати дефіцит відеокарт. Цікаво, що AMD недавно назвала Майнінг причиною, чому реліз RX Vega відбудеться пізніше запланованого.

Нові карти AMD Radeon RX Vega потраплять в магазини 14 серпня.

 

Джерело http://internetua.com

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

right