Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 15 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Нейросеть навчили генерувати фрази для знайомства

Дослідник із США Джанела Шейн "натренувала" нейронну мережу таким чином, щоб та допомагала чоловікам "клеїти" дівчат. Раніше експерт вже навчала нейромережі придумувати рецепти, назви ірландських пісень, імена покемонів і супергероїв, однак новий експеримент вийшов не дуже-то вдалим.

Шейн "скормила" комп'ютеру фрази для знайомств, знайдені на просторах Мережі, і навчила алгоритми пошуку закономірностей для генерації нових компліментів. Результат виявився "набагато більш болючим", ніж вона очікувала. "Велика частина [рядків] була непристойною, агресивною і образливою", - визнала дослідниця в своєму блозі, написавши, що вже почала шкодувати про проект.

Нейросеть часто видає недоречні, вульгарні жарти і спотворює слова, а деякі згенеровані комп'ютером пікап-вирази можуть повалити дівчину в шок ( "Повинно бути, ти ремінець? Тому що ти тут єдина" або "Ти виглядаєш як річ, і я люблю тебе") . Проте, в окремих випадках вони все ж відповідають заявленій меті - зав'язати знайомство, наприклад: "Ти так прекрасна, що змушуєш мене відчувати себе краще" або "Я хочу бачити тебе в своєму серці".

 

Джерело: hitech.vesti.ru

Просмотров: 18


Комментарии

Имя:

code Код:

right