Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 17 май 2017

icon comment 0 Комментариев

Не Яндексом єдиним: кращі альтернативи для українських автолюбителів

Як вже відомо, президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти РФ, які передбачають зокрема, блокування безлічі сайтів. Крім цього доступ заблоковано до всіх сервісів Яндекса. Це означає, що незабаром і навігаційні карти, і Яндекс.Пробки, і служба таксі Яндекс опиняться під забороною

Найпопулярніші альтернативи сервісів Яндекса.

Google Maps

Карти Google - напевно, найкраща альтернатива Яндексу. Вони відмінно деталізовані, а інформація оновлюється оперативно. У версії програми 9.39 і вище спливаючі повідомлення дають інформацію про трафік.

City Guide

У City Guide приємна 3D-графіка і дуже хороша деталізація, але при цьому програма не надто вимоглива до заліза смартфона. City Guide інформує про пробки, причому може навіть вказати інтенсивність руху на різних смугах дороги.

bGEO

Безкоштовний додаток з досить детальними картами України, хоча пробки воно поки не відображає в нашій країні.

Nokia Here

Карти завантажуються відразу і потім не вимагають підключення до мережі. Але інтернет все-таки стане в нагоді: програма може відстежувати пробки в реальному часі. Також в додатку є можливість коригування лімітів швидкості, але працює воно тільки на Windows Phone.

Maps.Me

Безкоштовні оффлайн-карти Maps.Me досить детальні і часто оновлюються. Навіть невеликі населені пункти зображені досить детально. Хоча про затори на дорогах по Maps.Me можна дізнатися.

Навітел

Ця програма GPS-навігації платна - 560 гривень. За ці гроші покупець отримує детальні карти України, на яких поро зображені навіть грунтові дороги. Передбачено і сервіс Навител.Пробки.

Uber і Uklon

Сервіс таксі Uber в Україні з'явився раніше, Яндекс.Таксі і користується чималою популярністю. Не варто забувати і про український проект Uklon.

 

Джерело https://toneto.net

Просмотров: 22


Комментарии

Имя:

code Код:

right