Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 02 август 2017

icon comment 0 Комментариев

NASA вперше показало світанок і полярне сяйво на Сатурні

Космічний зонд "Кассіні" в заключній стадії своєї місії зобразив світанок і південне полярне сяйво на Сатурні. Про це повідомляє NASA.

Подібне зображення представлено вперше. Це композиція, отримана за допомогою червоних, зелених і ультрафіолетових спектральних фільтрів. Знімок був зроблений з відстані близько 1,25 мільйона кілометрів від поверхні Сатурна. Масштаб зображення становить сім кілометрів на піксель.

Південне полярне сяйво зонд сфотографував 20 липня 2017 року з відстані приблизно один мільйон кілометрів від планети. Він зняв так звані "південні вогні". Сяйво створюється зарядженими частинками, які переміщаються в атмосфері і змушують газ світитися. Темна область у верхній частині - це нічна сторона Сатурна.

У квітні зонд "Кассіні" вступив в завершальну фазу своєї місії, яка отримала назву "Фінал Опери". Періодично він зближується з Сатурном на мінімальну відстань.

Йому належить пройти останні п'ять витків по орбіті, перш ніж зробити фатальний занурення в атмосферу. 15 вересня 2017 зонд завершить свою місію.

 

Джерело http://www.segodnya.ua/

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right