Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 31 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

NASA перевірить систему захисту від астероїдів

tc4-asteroid-1-696x392.jpgNASA створює систему планетарної оборони для виявлення потенційно небезпечних астероїдів і координування планів дій з урядом США в разі виникнення небезпеки зіткнення. Тепер NASA перевірить своє обладнання для виявлення на астероїді 2012 ТС4, який в 2012 році пролітав повз нашу планету приблизно в чверті відстані між Землею і Місяцем. Незабаром після цього астероїд зник в темряві космосу і пропав там на роки. Але 12 жовтня він знову пролетить повз Землю.

Астрономи підкреслюють, що астероїд не несе небезпеки для нашої планети, він пролетить на відстані від 6,760 до 274,000 кілометрів від Землі, але при цьому він надасть чудову можливість для тестування системи безпеки.

«Це ідеальна мішень для подібного тестування, тому що ми знаємо орбіту 2012 ТС4 досить добре, щоб бути абсолютно впевненими, що вона не вплине на Землю», - сказав Пол Чодас, менеджер Центру NASA з дослідження об'єктів, що зближуються із Землею (CNEOS).

tc4-asteroid-2.jpg
Коли астероїд наблизиться до Землі, астрономи виявлять його за допомогою великих телескопів і більш точно розрахують його орбіту. Виконання цього завдання стане відмінним тренуванням виявлення будь-якої реальної небезпеки з космосу.

«Це командна робота, у виконанні якої будуть задіяні понад півтора десятка обсерваторій, університетів і лабораторій по всьому світу, що дозволить нам спільно вивчати сильні і слабкі сторони космічних об'єктів, що зближуються із Землею», - говорить Вішну Редді, який буде координувати спостереження за 2012 ТС4.

 

Джерело http://www.fainaidea.com

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 48


Комментарии

Имя:

code Код:

right