Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 20 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Найгірші рішення виробників Android-смартфонів

ib_485698_img_0008._750.jpgМи любимо, коли виробники смартфонів радують нас. На жаль, це відбувається не завжди. Помилку може допустити кожен, і іноді виробники смартфонів в запалі експерименту приходять до дуже спірним рішенням. Давайте ще раз згадаємо все те, що нам не сподобалося.

Зникнення підтримки microSD

Підтримка карт пам'яті довгий час була однією з відмінних функцій Android-смартфонів. В iPhone нічого подібного не було, а користувачі Android отримували певну свободу, поки виробники не вирішили її забрати. Доводи були різні. Зайві роз'єми і отвори заважають виробникам захищати смартфон від попадання вологи. Крім того, карта пам'яті з низькою швидкістю читання і запису може негативно позначитися на продуктивності пристроїв. Однак сьогодні виробники вміють робити суміщені слоти для SIM-карт і microSD. Крім того, з'явилася класифікація, яка дозволяє легко вибрати кращу карту пам'яті для смартфона. Проте багато виробників продовжують ігнорувати існування карт пам'яті.

Модульність від LG

Ми ще довго будемо згадувати компанії LG її невдачі зі смартфоном G5. Південнокорейська компанія пішла на сміливий експеримент, випустивши смартфон з модулями. Кожен модуль робив пристрій трохи краще і значно дорожче. На жаль, існували смартфони, які були краще без всяких модулів. Добре, що LG вирішила не продовжувати свій експеримент.

Перо в Galaxy Note 5

Смілива лінійка смартфонів Galaxy Note від Samsung радувала користувачів до того моменту, поки не стала самознищувальною. Galaxy Note 7 робили це відкрито і феєрично, а ось Galaxy Note 5 провокували користувачів, приходячи в несправність від власного стилуса. Досить було просто вставити перо не тим кінцем, і ось Galaxy Note 5 вже зламаний. Прикрий прорахунок.

Пропажа NFC в OnePlus 2

Сьогодні ні в кого не виникає сумнівів в тому, що смартфони корисно оснащувати NFC. Ця технологія активно використовується для безконтактних платежів, а платити смартфоном дуже зручно. Проте з якоїсь причини в компанії OnePlus вирішили, що смартфон OnePlus 2 оснащувати NFC-модулем зовсім не обов'язково. Представники компанії заявили, що власники попереднього флагмана використовували NFC вкрай рідко, а значить не так вже й важлива ця технологія. Здається, висновок був не зовсім правильним. Варто відзначити, що NFC-модуль є досить доступним компонентом.

Ultrapixel від HTC

Смартфон HTC One оснастили 4-мегапіксельною камерою з технологією Ultrapixel. Суть була в тому, що можна взяти не кількістю, а розміром, а пікселі більшого розміру дадуть перевагу під час зйомки при слабкому освітленні. На словах все звучало логічно і привабливо, але на ділі чим гірше було освітлення, тим більше бузкову картинку видавала камера смартфона. Більш того, можна було отримати абсолютно бузкове зображення, якщо просто закрити сенсор. Здається, це не зовсім той ефект, на який розраховували автори незвичайного терміна «Ultrapixel».

 

Джерело: androidinsider.ru

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right