Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 28 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Нацкомісія ввела абонентську плату за спожівання газу

З 1 квітня споживачі будуть щомісяця оплачувати абонентську плату за газ незалежно від фактичного обсягу споживання.
Про це повідомляє прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Це рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні комісії НКРЕКУ.

Абонплата буде нараховуватися споживачам на підставі приєднаної потужності, але відповідно до типу газового лічильника. Згідно з рішенням комісії, плата за газ буде нараховуватися, як за товар - 4942 грн за тисячу кубометрів, плюс окрема торгова націнка для газопостачальної компанії в розмірі 3,2%. В тариф буду закладені також витрати на транспортування газу ПАТ "Укртрансгаз", що становить 23% в загальній сумі.

Однак, побутові споживачі будуть платити за газ значно менше, ніж промислові. Наприклад, споживачі ПАТ "Житомиргаз" будуть оплачувати 1,91 за 1 кубометр на годину (без ПДВ), а промисловість - 5,23 грн.

Але разом з цим, в ПАТ "Київгаз", промислові об'єкти і приватні особи будуть платити за газ порівну - 1,27 грн (без ПДВ) на годину за кубометр. Очікується також, що в перебігу трьох років ціни на тарифи для населення і промисловості будуть вирівняні.

 

Джерело

Просмотров: 34


Комментарии

Имя:

code Код:

right