Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 03 август 2017

icon comment 0 Комментариев

Німецький вчений заявив, що знайшов потяг із золотом нацистів

ucheniy.jpgНімецький історик-любитель знайшов ймовірне місце поховання нацистського скарбу, приблизна вартість якого імовірно складає близько шести мільярдів євро. Як з'ясували журналісти, свої права на цю ділянку поспішив заявити місцевий землевласник.
Історик-любитель з Німеччини впевнений, що знає, де заховані нацистські скарби, заховані в землю ще в 1945 році. За різними оцінками, вартість скарбу може становити до шести мільярдів євро. Золото і коштовності поки не витягли на світло, але юридична тяганина вже в розпалі, повідомляє dni.ru з посиланням на британські ЗМІ.

Скарб захований в районі австро-німецького кордону. Один з поїздів з нацистським золотом, що вийшов в 1945 році з Будапешта, зупинився в глухих лісах неподалік від міста верфей. Далі скарби автомобілями були доставлені в затишне місце і поховані в густих лісах до кращих часів. Місцезнаходження скарбу встановив німецький мисливець за скарбами Рейху, який просить називати його Ганс Глюк - Ганс-Щасливчик.

«Сподіваюся, що цей псевдонім принесе мені удачу», - каже Ганс Глюк. Карта, яка виявилася в його розпорядженні, точно вказує місце розташування скарбів шефа гестапо Кальтенбруннера. «Я отримав її від такого ж шукача скарбів, який так і не здійснив свою мрію», - поділився Глюк.

Однак почати розкопки Ганс Щасливчик поки не може. Місцевий землевласник заявив свої права на цю ділянку лісу - і, відповідно, на все, що знаходиться під землею на цій території. Німецькі адвокати вважають, що надії Глюка розбагатіти безпідставні: якщо скарби належали державі, то державі вони і повинні відійти.

Втім, ті відсотки, які згідно із законом покладено шукачеві скарбів, залишають Глюка надію на безбідну старість. Відомо, що приблизна вартість скарбу, що складається з численних королівських регалій, золота, каменів і предметів мистецтва може досягати шести мільярдів доларів.

 

Джерело https://newsyou.info

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

right