Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 27 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft закликала ігнорувати власне рекомендоване оновлення

В середині червня цього року компанія Microsoft представила оновлення .NET Framework 4.7, яке порадила користувачам встановити якомога швидше. Однак через два дні ТехноГігант опублікував повідомлення, що закликає користувачів Exchange Server утриматися від інсталяції поновлення в зв'язку з тим, що апдейт не пройшов перевірку.

«Ми проводимо перевірку Exchange Server на NET Framework 4.7, але процес ще не завершений [...] Тим часом, утримайтеся від установки цього оновлення .NET на ваших серверах Exchange», - свідчить повідомлення команди Microsoft.

У минулу п'ятницю, через 10 днів після релізу, компанія звернулася до користувачів платформ Lync і Skype for Business з аналогічним проханням. Примітно, що у службі Windows Update дане оновлення пропонується з позначкою «Рекомендовано».
Тим, хто вже встановив апдейт, розробники пропонують відкотити оновлення до версії .NET Framework 4.6.2.

Платформа .NET Framework - технологія, яка підтримує створення і виконання нового покоління додатків і web-служб XML.
Microsoft Exchange Server - програмний продукт для обміну повідомленнями та спільної роботи. У число основних функцій Exchange входять обробка і пересилання поштових повідомлень, спільний доступ до календарів і завдань, підтримка мобільних пристроїв і web-доступ, а також інтеграція з системами голосових повідомлень.

 

Джерело internetua

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right