Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 15 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft захистить Windows 10 за допомогою штучного інтелекту

Microsoft недавно оголосила про придбання бостонської компанії Hexadite, яка спільно з дослідниками з Тель-Авіва працює над засобами автоматичного визначення і усунення загроз. За допомогою цих розробок Microsoft збирається поліпшити розширену захист від загроз антивіруса Windows Defender. Він отримає кошти автоматичного аналізу та усунення наслідків атак шкідливого ПО.

Метою Microsoft є підвищення безпеки операційної системи Windows 10, в тому числі проти вразливостей нульового дня, додатків-здирників і інших мережевих погроз, які торік залежить зазвичай від актуальності баз даних антивірусів.

Всі співробітники Hexadite увійдуть до лав Microsoft, до складу підрозділу Windows and Devices Group. Це означає, що їх головним завданням стане посилення безпеки Windows 10. Глава цього підрозділу Террі Мейєрсон стверджує, що метою розробників є створення нового покоління інструментів безпеки, які допоможуть захищати користувачів і оперативно реагувати на постійно мінливі мережеві загрози. Особливо це актуально для корпоративних редакцій Windows.

У світлі масштабної атаки додатки-здирника WannaCry на початку травня питань цифрової безпеки в даний час приділяється підвищена увага. Цей вимагач використовував уразливість в протоколі SMB у всіх версіях Windows, хоча Microsoft випустила патч ще в березні. Встановили його не всі користувачі, в результаті чого заражені були сотні тисяч комп'ютерів. Microsoft працює над поліпшенням захисту систем від вразливостей нульового дня без випуску патчів, щоб отримати додатковий час для закриття вразливостей.

 

Джерело http://internetua.com/

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Источник: ru.exchange-rates.org

Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/