Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 15 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft захистить Windows 10 за допомогою штучного інтелекту

Microsoft недавно оголосила про придбання бостонської компанії Hexadite, яка спільно з дослідниками з Тель-Авіва працює над засобами автоматичного визначення і усунення загроз. За допомогою цих розробок Microsoft збирається поліпшити розширену захист від загроз антивіруса Windows Defender. Він отримає кошти автоматичного аналізу та усунення наслідків атак шкідливого ПО.

Метою Microsoft є підвищення безпеки операційної системи Windows 10, в тому числі проти вразливостей нульового дня, додатків-здирників і інших мережевих погроз, які торік залежить зазвичай від актуальності баз даних антивірусів.

Всі співробітники Hexadite увійдуть до лав Microsoft, до складу підрозділу Windows and Devices Group. Це означає, що їх головним завданням стане посилення безпеки Windows 10. Глава цього підрозділу Террі Мейєрсон стверджує, що метою розробників є створення нового покоління інструментів безпеки, які допоможуть захищати користувачів і оперативно реагувати на постійно мінливі мережеві загрози. Особливо це актуально для корпоративних редакцій Windows.

У світлі масштабної атаки додатки-здирника WannaCry на початку травня питань цифрової безпеки в даний час приділяється підвищена увага. Цей вимагач використовував уразливість в протоколі SMB у всіх версіях Windows, хоча Microsoft випустила патч ще в березні. Встановили його не всі користувачі, в результаті чого заражені були сотні тисяч комп'ютерів. Microsoft працює над поліпшенням захисту систем від вразливостей нульового дня без випуску патчів, щоб отримати додатковий час для закриття вразливостей.

 

Джерело http://internetua.com/

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right