Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 14 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft встановить Skype for Business на бортові комп'ютери автомобілів BMW

c15e60bd9652a3cc8007f8b9cf883d1a.jpg

Представники американської компанії Microsoft заявили про те, що розширюють свою мережу партнерських відносин щодо програми Skype foк Business. Інтеграція відтепер відбуватиметься в автомобілі. Першими в списку брендів, які використовують дану технологію, стали німці з BMW.
 

За даними компанії, Microsoft має намір співпрацювати з компаніями, в транспортних засобах яких є система iDrive. BMW, в свою чергу, став першим брендом, який встановив собі додаток Office 365, а Skype for Business також дозволить автомобілістам влаштовувати конференції в режимі онлайн, використовуючи мультимедійну систему машини.
 

За допомогою системи власники авто зможуть підключатися до переговорів, минаючи процедуру набору необхідного номера. Також баварська компанія планує забезпечити ще більш тісний контакт з усіма планировщиками: з календарем, списком контактів і справ, які будуть зберігатися в додатку Microsoft Exchange.
 

В першу чергу, подібну опцію отримають ті транспортні засоби, які поставляються на ринок Німеччини, Великобританії і Франції.
Варто також додати, що BMW раніше вже повідомляла про те, що має намір встановити на деякі моделі своїх авто віртуального помічника Cortana.

 

Джерело http://grifonsoft.ru

Просмотров: 11


Комментарии

Имя:

code Код:

right