Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 22 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft визнала відключення антивірусів сторонніх виробників

ib_477153_microsoft_mini_oszone.jpgДії компанії Microsoft на ринку антивірусів останнім часом привертають підвищену увагу. Це сприяє травнева масштабна атака додатки-здирника WannaCry і скарга лабораторії Касперського в антимонопольні органи Євросоюзу. Російська компанія звинуватила Microsoft у відключенні свого антивіруса на Windows-комп'ютерах і використання домінуючого становища для агресивного просування власного захисника Windows.

З цього питання в блозі Microsoft з'явилася стаття. Роб Леффертс з підрозділу Windows Enterprise and Security не говорить про лабораторії Касперського безпосередньо, замість цього він захищає практику установки власного антивірусу в Windows. За його словами, це потрібно для того, щоб забезпечити обіцяну користувачам постійний захист Windows 10 від вірусів і шкідливого програмного забезпечення.

Також пояснюється відключення сторонніх антивірусів. Microsoft заявляє, що 95% комп'ютерів на Windows 10 мають сумісними з Windows 10 Creators Update антивірусами, але невеликої кількості потрібне оновлення для роботи з останньою версією системи. Windows 10 пропонує встановити нові версії антивірусів після свого поновлення, але відключає старі версії в разі їх несумісності. Мова йде про тимчасове відключення і Microsoft говорить про спільну роботу з виробниками антивірусів щодо необхідних оновлень і забезпечення сумісності.

Також лабораторія Касперського звинуватила Microsoft в недостатній кількості часу для тестування останніх версій Windows 10 для забезпечення сумісності з антивірусами. У Microsoft, природно, так не вважають і згадують програму Microsoft Virus Initiative, в рамках якої компанія працює з більш ніж 80 незалежними виробниками антивірусних програм. У ній партнерам надаються ранні збірки Windows і необхідні технічні керівництва. В рамках цієї програми Microsoft дає стороннім виробникам більш глибокий доступ до процесу розробки Windows, ніж будь-коли раніше.

Тепер представникам європейських регуляторів належить вирішити, чи є достатньо підстав для того, щоб почати проти Microsoft антимонопольне розслідування.

 

Джерело internetua

Просмотров: 18


Комментарии

Имя:

code Код:

right