Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 17 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft випустить "хмарну" операційну систему

Головна відмінність нової Windows від стандартної версії - користувачі можуть завантажувати програми тільки з Windows Store

78_main_new.1492170196.jpg

На початку наступного місяця Microsoft представить операційну систему Windows 10 Cloud, орієнтовану на освітню сферу для конкуренції з хромбук на Chrome OS.

Якщо вірити чуткам, першим пристроєм під управлінням "хмарної" версії Windows 10 стане фірмовий Surface CloudBook, анонс якого відбудеться на тому ж заході.

Ще в 2015 році Acer анонсувала лінійку недорогих ноутбуків Aspire One Cloudbook з бюджетним процесором і скромним об'ємом пам'яті. Яким буде Surface CloudBook - невідомо, але відомий фахівець з Microsoft Мері Джо Фолі недавно обмовилася про лептоп класичної конструкції без підключаються клавіатур і інших незвичайних док-станцій.

Конкурент хромбуков повинен бути максимально доступним, тому експериментувати з форм-фактором компанія не стане. Інсайдери підтвердили існування CloudBook, але без подробиць про характеристики.

Деякі чутки приписують Surface CloudBook мобільний чіпсет Snapdragon 835, так як Windows 10 тепер працює на ARM, хоча перші збірки Windows 10 Cloud без проблем встановлювалися на ПК з x86-процесором.

Головна відмінність нової операційної системи від стандартної версії - користувачі можуть завантажувати програми тільки з Windows Store (універсальні додатки або перетворений Win32-софт). До слова, в магазині вже з'явилася добірка додатків для студентів і школярів з ідентифікатором cloudbook.

Microsoft не збирається самостійно просувати концепцію недорогих ноутбуків на Windows 10 Cloud, і такі моделі з'являться у інших виробників.

 

Джерело

Просмотров: 42


Комментарии

Имя:

code Код:

right