Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 16 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft винайшов незвичайне додаток

1500192146_pril.jpgMicrosoft випустила Seeing AI - мобільний додаток, яке за допомогою комп'ютерного зору описує навколишній світ для людей з вадами зору. Користувачеві досить направити камеру на людину, щоб додаток розповіло, хто це і що він відчуває. Якщо навести об'єктив на продукт, то програма надасть інформацію і про нього. Все це - завдяки штучному інтелекту, який працює прямо на смартфоні.

Прототип Seeing AI компанія показала ще в березні минулого року на конференції Build. Але тепер додаток можна скачати на iOS - безкоштовно, але поки тільки в США. Коли програма вийде на Android і стане доступна в інших країнах, не повідомляється.

Додаток може бути корисно в цілому ряді випадків. Воно впiзнає людей, яких «бачило» раніше, і визначає вік і емоційний стан незнайомців. Також програма ідентифікує продукти по штрих-кодами, сканує документи і розпізнає американську валюту.
Щоб «бачити» світ навколо, Seeing AI працює з нейронними мережами. Більшість базових функцій програми виконуються прямо на мобільному пристрої - тобто досить швидко і без доступу до Інтернету. Але деякі експериментальні можливості вимагають підключення до хмари: наприклад, опис цілих сцен і розпізнавання почерку.

Технічний керівник Seeing AI Сакиб Шейх (Saqib Shaikh) розповів The Verge, що найчастіше використовував додаток для зчитування знаків і меню. Він зазначив, що програма не тільки здійснює оптичне розпізнавання символів, але і направляє користувача - просить перемістити камеру правіше або лівіше.

Джерело http://hronika.info/

Просмотров: 12


Комментарии

Имя:

code Код:

right