Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 11 июнь 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft розповіла, що чекає користувачів Windows 10

Компанія Microsoft випустила нову збірку своєї операційної системи Windows 10 під номером 16 215, в якій реалізувала багато важливих змін і поліпшень.

Поки оновлення доступно лише для учасників програми попереднього тестування Windows Insider. Решта користувачі зможуть скористатися нововведеннями з виходом оновлення Windows 10 Fall Creators Update, яке вийде цієї осені, передає Хроніка.інфо з посиланням на Internetua

Перше значне зміна - новий дизайн центру повідомлень, який тепер включає окремі секції для різних додатків і сервісів. Самі повідомлення з'являються у вигляді окремих карток і групуються по додатках і пристроїв.

На панелі завдань тепер також можна закріплювати будь-які сайти, але відкриватися вони будуть лише через вбудований браузер Microsoft Edge. Покращення також торкнулися анімації відкриття нових вкладок в цьому браузері, завдяки чому візуально сторінки стали завантажуватися ще швидше.

Голосовий помічник Cortana тепер вміє з дозволу користувача сканувати зображення, що знаходяться на екрані (наприклад, фотографії афіш) і автоматично додавати міститься в них інформацію в замітки.

Одні з найбільших оновлень пов'язані з роботою зі стилусом. Наприклад, його тепер можна використовувати для навігації по тексту в різних додатках і сайтах. Крім того, з'явилася нова опція, при активації якої на екран буде виводитися карта з точкою, в якій ви в останній раз користувалися стилусом.

Удосконаленням також піддався сенсорне введення тексту. На панелі ручного введення з'явилися нові жести (наприклад, для виділення і закреслення слів), покращився редагування і автоматичне розпізнавання ручного введення. Якщо ви пишете «пером», то слова будуть перетворюватися в друкований текст в автоматичному режимі. При цьому текст зміщується таким чином, щоб вам було зручно писати далі.

Замість старої клавіатури використовується аналогічна смартфонам, з підказками слів, набором тексту без відриву пальця від дисплея, вибором смайликів емодзі, підтримкою введення тексту однією рукою і швидким перемиканням до рукописного способу введення.

Крім того, тепер підтримується диктування і найпростіше редагування раніше продиктованого тексту за допомогою голосових команд.

Серед більш дрібних змін варто виділити підтримку моніторів з режимом HDR, новий інтерфейс відправки посилань, а також можливість практично миттєвого перемикання між публічними і приватними мережами. Публічне оновлення Windows 10 Fall Creators Update стане доступним восени цього року.

 

Джерело

Просмотров: 15


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/