Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 16 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Microsoft Edge знову визнали енергоефективним браузером

У минулому році між компаніями Microsoft, Google, Opera і Mozilla розгорілася суперечка про те, чий браузер споживає менше енергії. Кожна компанія запевняла в перевазі свого програмного забезпечення, але в підсумку незалежні експерти з ресурсу PCWorld провели власний тест і назвали Microsoft Edge самим енергоефективним браузером для Windows серед всіх тестованих.

Після виходу оновлення Windows 10 Creators Update компанія Microsoft вирішила провести ще одне тестування енергоефективності браузерів з використанням останніх доступних на даний момент версій.

Для тесту було вибрано ноутбук Surface Book з процесором Intel Core i5-6300U, що працює на частоті 2,4 ГГц, інтегрованою графікою Intel HD Graphics 520 і 8 ГБ оперативної пам'яті.

На трьох таких ноутбуках запустили останні версії браузерів від Microsoft, Google і Mozilla: Edge 40.15063.0.0, Chrome 57.0.2987.133 (для 64-бітових комп'ютерів) і Firefox 52.0.1 (для 32-бітових комп'ютерів). На всіх було відкрито одне і те ж відео з ресурсу Vimeo, яке відтворювалося до повної розрядки акумулятора. При цьому звук, повідомлення, Bluetooth і визначення місця розташування були відключені, яскравість була виставлена ??на 75%, а включення режиму енергозбереження було виставлено на 20% заряду.

В результаті експерименту ноутбук з Firefox пропрацював 7 годин і 4 хвилини, комп'ютер з Chrome - 9 годин і 17 хвилин, а ноутбук з Edge - 12 годин і 31 хвилину.

 

Джерело

Просмотров: 24


Комментарии

Имя:

code Код:

right