Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 20 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Маск виступає за міжнародне змагання з освоєння Марса

Глава компанії SpaceX Ілон Маск вважає, що освоєння Марса має йти в формі "дружнього змагання", а не як міжнародний проект.

    "Добре, якщо країни утворюють команди, але я думаю, що краще, якщо щонайменше дві-три коаліції з (різних) країн відправляться на Марс, в дружній манері, але щоб було змагання, хто досягне більшого прогресу", - сказав Маск в середу на конференції, присвяченій використанню і розвитку технологій Міжнародної космічної станції (МКС), відповідаючи на коментар представника НАСА про те, що місія на Марс буде "багатонаціональним зусиллям".

На питання про те, чи вважає він, що через 100 років після створення людської колонії на Марсі можливі війни між поселенцями, він відповів: "На Марсі багато поверхні, але немає так багато людей".

Марсіанська програма США, яка розроблялася за минулої адміністрації Барака Обами, передбачає політ людини до Марсу в 2030-х роках. Для цього в США будується надважка ракета-носій SLS. У минулому році про намір здійснити пілотований політ на Марс вже в 2020-2025 роках заявила приватна компанія SpaceX. Перший безпілотний політ до Червоної планети вона планує на 2018 рік.

 

Джерело http://socportal.info/

Метки: космос  

Просмотров: 17


Комментарии

Имя:

code Код:

right