Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 09 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Лукашенко: Москва відповість за підвищення цін на газ для Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що якщо Росія підніме ціну на газ для Білорусії, то їй теж доведеться за щось заплатити.

"Мене найбільше здивували заяви мого закоренілого одного Медведєва. Нас, до речі, вже лякати починають, що газ ми будемо природний купувати за європейськими цінами. Типу того, що будете платити не 150 доларів, а 200 доларів. Це, знаєте, схоже на те, що натяк усім - в Росії, перш за все і в Білорусі - що ми є дармоїдами в Росії: ось, бачте, вони нам роблять якийсь подарунок. Я теж не хочу в деталі вникати, але Медведєв повинен розуміти, що якщо ми будемо платити як в Європі, то дещо за що йому теж доведеться заплатити. І ціна буде неймовірно вище, ніж ціна на природний газ ", - зазначив він.

При цьому Лукашенко каже, що він не просить у Росії низьких цін на газ, але він просить, щоб братська Росія виконувала свої зобов'язання, і, з огляду на їх союз, хоче, щоб у країн були рівні умови на нафтогазовому ринку.

"Все, ми більше нічого не хочемо. Якщо хтось із розумників там думає, що нас можна постійно нахиляти і ставити на коліна, цього не буде", - підкреслив він.

Источник

Просмотров: 10


Комментарии

Имя:

code Код:

right