Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 30 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Китай запускає захищений квантовий месенджер

ib_489208_9ee982193e3624a3947dce7195e5fc5a.jpgВ останні роки китайські вчені активно займаються вивченням квантової криптографії, а напрацювання активно впроваджують в різних сферах. Так, зовсім скоро розробники планують запустити захищений урядовий месенджер, який дозволить обмінюватися повідомленнями чиновникам.

Стеження за високопоставленими особами різних держав - не порожній звук, тому розробка програми точно не буде зайвою.
Китайський інститут квантових технологій вже протестував систему на початку липня, після чого фахівці прийшли до висновку, що вона повністю готова до роботи.

Запуск месенджера намічений на серпень 2017 року. На перших порах використовувати його будуть близько 200 військових і урядовців міста Цзинань, де і розташований квантовий інститут. Якщо хтось спробує зробити злом мережі, зв'язок тут же обірветься, заблокувавши хакерам доступ до інформації.
І це не єдиний успіх китайських вчених в області квантових технологій. У серпні 2016 року Китай запустив супутник квантової зв'язку, який через рік налагодив зв'язок із Землею, передавши інформацію на кілька китайських станцій. Навесні цього року Китай почав розробку квантового комп'ютера.

 

Джерело http://internetua.com/

Просмотров: 15


Комментарии

Имя:

code Код:

right