Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 11 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Китай оприлюднив плани з освоєння Сонячної системи

52_main.jpg

Відповідна презентація конструктора Лі Чуньлі була представлена ??на Конференції з глобального дослідження космосу, що відбулася в Пекіні. На неї звернув увагу видання Space News.


У 2020 році Китай запланував відправку ровера на Марс, після чого країна займеться дослідженням навколоземних астероїдів за допомогою роботизованої місії. Близько 2030 року Піднебесна запланувала відправку з Марса на Землю зразка грунту. Після цього Китай має намір послати станцію до Ганімед - найбільшому супутнику Юпітера і в Сонячній системі.

Всі ці місії, за словами Чуньлі, вже затверджені. Крім того, в даний час проходить узгодження ще однієї програми - відправка зонда до Урану. Китай також підтвердив плани щодо розгортання орбітальної станції у Землі і місячним місіям.

Китай провалив запуск найпотужнішої ракети
Space News відзначає, що в 2017 році країна вперше проведе експеримент на американському сегменті МКС. Партнером Пекінського університету (Китай) виступила компанія NanoRacks, на замовлення якої на станції відслідкують розвиток аномалій ДНК, що знаходиться в умовах радіації і мікрогравітації.

Ганімед має прихований під шаром льоду океан. Інші планети, Європа і Каллісто, є супутниками Юпітера, а Титан і Енцелад - Сатурна. Як вважають астробіологи, така будова океану на Ганімеді може сприяти створенню спеціальних умов для розвитку примітивних форм життя на супутнику.

 

Джерело http://today-news.com/

Метки: Наука   космос  

Просмотров: 15


Комментарии

Имя:

code Код:

right