Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 26 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Кількість «перебіжчиків» з Android на iPhone досягло максимуму

ib_488163_google-pixel-xl-vs-apple-iphone-7-plus-2.jpgСмартфони Apple стають все більш привабливими для власників Android-пристроїв. Новий звіт аналітиків з CIRP свідчить про те, що в період з квітня по червень цього року кількість переходів з Android на iPhone досягло максимального показника за останні кілька місяців.

За вищезазначений період з усіх покупців нових iPhone 17% виявилися колишніми власниками Android-смартфонів. Крім того, 4 з 5 проданих iPhone в США виявилися iPhone 7 Plus, в той час як сумарно мобільні пристрої Apple завоювали 81% американського ринку смартфонів.

Відзначається, що пік популярності iPhone серед користувачів Android припав саме на той час, коли Apple не анонсувала нові пристрої, серед оновлених моделей можна відзначити тільки iPad. При цьому з січня по квітень активно проводили свої презентації інші виробники смартфонів.

Аналітики очікують зростання популярності iPhone після осені цього року, коли Apple імовірно представить нове покоління свого смартфона. Новий iPhone може отримати безрамковий OLED-дисплей, бездротову зарядку і сканер райдужної оболонки ока.

 

Джерело http://internetua.com

Метки: Apple  

Просмотров: 19


Комментарии

Имя:

code Код:

right