Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 23 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Кіберспортсмена змусили переодягнути напівголу героїню посеред турніру

Відверте вбрання представниць прекрасної статі в файтингах вже давно стали буденним явищем. Подібним грішать практично всі творці ігор в даному жанрі. Але одна справа, коли ви граєте вдома в поодинці або з друзями, і зовсім інша - коли ваш поєдинок транслюють кабельні спортивні канали. З цим необхідно рахуватися, адже за тим, що відбувається спостерігають тисячі глядачів, включаючи неповнолітніх дітей.

1hgdhtzlyryjdsxeuj049rsiz10guye.jpg

Так, на минулому днями турнірі Evo 2017 по Street Fighter V стався кумедний інцидент. Японського кіберспортсмена Рета [Kazunoko] Іноуе, що грає за Кеммі, попросили змінити наряд героїні. На думку представників кабельного спортивного каналу ESPN, який транслює гру, обраний костюм персонажа - обтягуючий зелений леотард - занадто відвертий. Щоб уникнути розбещення малолітніх глядачів Kazunoko довелося змінити його на більш цнотливий. Геймер не став влаштовувати скандал і підкорився вимозі. Варто зазначити, що даний скін є стандартним і використовується з моменту самого першої появи Кеммі в Super Street Fighter II в 1993 році.

Це вже не перший випадок, коли кіберспортсмена змушують змінити костюм жіночого персонажа Street Fighter V. На минулорічному чемпіонаті Evo 2016 учасника Кейта [Fuudo] Аі попросили вибрати інший наряд для Р. Мікі, так як стандартний організатори визнали дуже відвертим. Чому «правила дрес-коду» персонажів не доносять до учасників до початку турніру, не ясно. Подібні вимоги між матчами можуть негативно вплинути на настрій киберспортсменов і збити їх з ритму.

 

Джерело http://internetua.com

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right