Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 23 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Кіберспортсмена змусили переодягнути напівголу героїню посеред турніру

Відверте вбрання представниць прекрасної статі в файтингах вже давно стали буденним явищем. Подібним грішать практично всі творці ігор в даному жанрі. Але одна справа, коли ви граєте вдома в поодинці або з друзями, і зовсім інша - коли ваш поєдинок транслюють кабельні спортивні канали. З цим необхідно рахуватися, адже за тим, що відбувається спостерігають тисячі глядачів, включаючи неповнолітніх дітей.

1hgdhtzlyryjdsxeuj049rsiz10guye.jpg

Так, на минулому днями турнірі Evo 2017 по Street Fighter V стався кумедний інцидент. Японського кіберспортсмена Рета [Kazunoko] Іноуе, що грає за Кеммі, попросили змінити наряд героїні. На думку представників кабельного спортивного каналу ESPN, який транслює гру, обраний костюм персонажа - обтягуючий зелений леотард - занадто відвертий. Щоб уникнути розбещення малолітніх глядачів Kazunoko довелося змінити його на більш цнотливий. Геймер не став влаштовувати скандал і підкорився вимозі. Варто зазначити, що даний скін є стандартним і використовується з моменту самого першої появи Кеммі в Super Street Fighter II в 1993 році.

Це вже не перший випадок, коли кіберспортсмена змушують змінити костюм жіночого персонажа Street Fighter V. На минулорічному чемпіонаті Evo 2016 учасника Кейта [Fuudo] Аі попросили вибрати інший наряд для Р. Мікі, так як стандартний організатори визнали дуже відвертим. Чому «правила дрес-коду» персонажів не доносять до учасників до початку турніру, не ясно. Подібні вимоги між матчами можуть негативно вплинути на настрій киберспортсменов і збити їх з ритму.

 

Джерело http://internetua.com

Просмотров: 13


Комментарии

Имя:

code Код:

rss livejournal Telegram twitter google facebook
Облако меток

 amd   android   apple   asus   chrome   facebook   firefox   galaxy   games   google   htc   huawei   intel   ios   iphone   lenovo   lg   linux   macos   meizu   microsoft   msi   nokia   nvidia   oneplus   radeon   ryzen   samsung   spectre   ssd   windows   xiaomi   биткоин   видео   вольногорск   интернет   искусственный интеллект   картины   космос   наука   юмор 

Все метки


right
| Важно!!! |  Городские новости |  Транспорт города |  Фотогалерея |  Справочная |  Афиша |  Интересное в мире |  Разное | Сайт місцевих садоводів |


Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов статей
и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

Copyright © 2009-2018 https://vln.dp.ua/