Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 17 март 2017

icon comment 0 Комментариев

IT-фахівці стверджують, що Mac простіше адмініструвати

Фахівці, опитані аналітичною компанією Jamf, зійшлися на думці, що комп'ютери Mac на тлі PC-конкурентів виділяються більшою простотою адміністрування з точки зору управління безпекою, конфігурації, установки ПО і технічної підтримки.

Серед опитаних експертів 62% заявили, що Mac прості в розгортанні або, принаймні, простіше, ніж PC, а 93% - що мобільні пристрої iPhone і iPad простіше ввести в корпоративну середу, ніж інші пристрої. Правда, при цьому тільки 36% вважають, що Mac просто (або простіше, ніж PC) інтегрувати в середу на основі рішень інших постачальників.

Згідно з даними аналітиків, в 99% компаній користуються пристроями на iOS і в 90% - Mac. Аналітики висловлюють думку, що такі високі показники обумовлені наявністю корпоративних програм вибору пристроїв для роботи: в 71% компаній службовці можуть вибрати між iPhone, Android-фоном і смартфоном на Windows, а в 44% - між «маком» і ПК.

За 2016 рік кількість тих, хто віддав перевагу iOS або Mac, зросла відповідно в 76% і 74% компаній.

Продукти Apple визнають більш простими з точки зору адміністрування не тільки в корпоративному секторі, але і в сфері освіти, констатують в Jamf.

 

Джерело: macdigger.ru

Просмотров: 11


Комментарии

Имя:

code Код:

right