Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 21 март 2017

icon comment 0 Комментариев

IBM представила штучний інтелект для сисадмінів

На конференції IBM InterConnect в Лас-Вегасі корпорація IBM анонсувала новий хмарний інструмент, який, використовуючи можливості штучного інтелекту, покликаний допомогти ІТ-фахівцям управляти пристроями, якими користуються співробітники компаній в робочих цілях.

Нове рішення, що отримало назву MaaS360 Advisor і технології машинного навчання когнітивної системи IBM Watson, забезпечує управління смартфонами, планшетами, ноутбуками і пристроями "інтернету речей", підключеними до корпоративної мережі.

Система аналізує і зіставляє різні дані (від сертифікатів відповідності до активних шкідливих програм) на пристроях, після чого видає рекомендації по використанню політик безпеки для підвищення інформаційної захисту ІТ-інфраструктури та поліпшення можливостей управління призначеним для користувача обладнанням.

ZDNet уточнює, що мова йде про розширення платформи MaaS360, яка містить набір інструментів для забезпечення мобільного безпеки і управління мобільними додатками, контентом, електронною поштою і пристроями.

Інструмент MaaS360 Advisor, який розповсюджується через хмару IBM, доповнює портфель IBM MobileFirst хмарними можливостями, надаючи організаціям всеосяжне рішення для управління мобільного інфраструктурою і користувачами, яке також включає в себе кошти управління життєвим циклом додатків і забезпечення безпеки транзакцій між компаніями, партнерами і клієнтами.

Крім того, IBM планує реалізувати в MaaS360 можливості розпізнавання природної людської мови. Наприклад, системні адміністратори зможуть задавати MaaS360 Advisor голосові питання про те, які нові Android-планшети почали використовуватися в компанії або яким Windows-пристроїв потрібні оновлення. Розробники мають на меті по створенню інтелектуального помічника, завдяки якому можна буде автоматизувати процес управління захистом пристроїв, йдеться в повідомленні IBM.

"ІТ-адміністраторам доводиться засвоювати неймовірно великі обсяги даних, такі як уразливості систем безпеки, правила конфіденційності, численні оновлення ОС і пристроїв, а також вимоги відповідності стандартам, - говорить директор зі стратегії та управління продуктами IBM Security Джим Бреннан (Jim Brennan). - завдяки MaaS360 і Watson ми не тільки можемо оптимізувати і поліпшити ці дані, щоб адміністратори залишалися на крок попереду, але і перетворити спосіб взаємодії їх зі своїм середовищем "

 

Джерело

Просмотров: 11


Комментарии

Имя:

code Код:

right