Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 03 август 2017

icon comment 0 Комментариев

День, коли Apple зробила головну помилку

ib_490813_431888.jpg3 серпня 1993 року Apple представила перший кишеньковий комп'ютер - Newton MessagePad. В рамках виставки Macworld Expro в Бостоні компанія, якій в той час керував Гіл Амеліо, показала революційний гаджет - електронний органайзер з сенсорним екраном і рукописним введенням. Перша версія пристрою працювала на процесорі зі скромною частотою 20 МГц, мала 4 мегабайта оперативної пам'яті і всього лише 640 кілобайт постійного сховища, а працювала від чотирьох «мізинчикових» батарейок. Всього до 1997 року встигли випустити 14 моделей (включаючи кілька, зроблених для сторонніх компаній), остання з яких була майже в десять разів могутніше.

З самої появи гаджета Стів Джобс, колишній тоді в «вигнанні», ненавидів його, про що не забував згадувати в інтерв'ю. А головна претензія до розробки ставилася до необхідності використовувати стилус - комп'ютерне перо. Після повернення в компанії, Джобс відразу ж закрив проект:
«Бог дав нам десять стилусів, і нічого винаходити ще один. Якби не критична ситуація в Apple, я б особисто довів до розуму цю штучку. Але я не довіряв людям, які нею займалися. Нутром відчував, що технологія непогана, але бездарні менеджери її споганили. Прикривши проект, я звільнив кілька хороших інженерів, які могли працювати над новими мобільним пристроями. Їх досвід нам у нагоді, коли ми переключилися на iPhone і iPad».

 

Джерело http://internetua.com/

Просмотров: 19


Комментарии

Имя:

code Код:

right