Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 12 апрель 2017

icon comment 0 Комментариев

Дівчина згубила ключі від новенького "Мерседеса" і кинула його на 20 років

760419_main.jpg

Британський аукціонний дім Coys виставив на продаж родстер Mercedes-Benz SL 500 в кузові R129 з пробігом 80 миль (128 кілометрів).

Як повідомляє "Мотор" з посиланням на CarThrottle, автомобіль 1996 рік простояв 20 років через те, що перший власник загубив ключі.
Незвичайну історію "Мерседеса" виданню розповів голова аукціонної фірми Кріс Рутледж. За його словами, родстер був подарований якоїсь забезпеченої дівчині, яка незабаром втратила ключі і просто залишила його стояти біля будинку на 20 з гаком років.

Рутледж зазначив, що якби машина використовувалася весь цей час, зараз її цінник становив би близько п'яти-семи тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 6-9 тисяч доларів). Однак автомобіль зберігся в такому хорошому стані, що прогнозована вартість дорівнює 45-55 тисячам фунтів (55-68 тисяч доларів).

Оригінальні ключі так і не знайшлися, проте продається автомобіль з новим комплектом.Червоний родстер зі світлим шкіряним салоном оснащений п'ятилітровим V8 потужністю понад 320 кінських сил, сполученим з "автоматом". Судячи по знімках автомобіля, він дійсно зберіг стан нового

Джерело

Просмотров: 14


Комментарии

Имя:

code Код:

right