Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 17 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Чому усі ненавидять новий Skype

ib_485083_skype_logo.jpgMicrosoft радикально змінила дизайн мобільних додатків Skype і все пішло не так. Тепер компанії доводиться отримувати хворобливий зворотний зв'язок від користувачів. Про це пише оглядач видання The Verge Том Уоррен.

Нова версія месенджера стала доступна для користувачів Android протягом останнього місяця, а для iPhone - пару тижнів тому. Рейтинги додатки у всьому світі впали.

«Останнє оновлення - сама наспіх зроблена річ, яку я бачив за останній час, - пише один з рецензентів в App Store. - Структура взагалі не схожа на Skype, система чатів - безлад, "Моменти" просто кричать "Ми хочемо бути такими ж успішними, як SnapChat" ».

Інші відгуки також лають програму. Навіть в Google Play Store, де загальний рейтинг не залежить від версії, рейтинг Skype почав знижуватися через безліч одиниць, отриманих за останні тижні.

«Microsoft радикально переробила Skype, щоб більше зосередитися на обміні повідомленнями, і це змінило те, до чого люди звикли в Skype, - пише Уоррен. - Замість того, щоб виправити недоліки, пов'язані з повідомленнями та ненадійною синхронізацією, Microsoft закрасила очевидні проблеми новими функціями, які дозволяють використовувати емодзі в здійснення відеодзвінків або публікувати "Моменти", дуже схожі на Snapchat ».

Інші популярні служби обміну повідомленнями, такі як WhatsApp і Facebook Messenger, на думку експерта, дотримуються засад, не змінюючи дизайн радикально. Успіх WhatsApp багато в чому пов'язаний з його простотою і адаптивним дизайном.

«Тепер Microsoft повинна або повернутися до простоти, або рухатися вперед і сподіватися, що користувачі Skype візьмуть ці великі зміни і не підуть до інших», - пише Уоррен.

 

Джерело http://internetua.com

Метки: Microsoft  

Просмотров: 22


Комментарии

Имя:

code Код:

right