Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 08 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Число вірусів на Linux і macOS збільшилася в тричі

linux.jpg

Останнім часом ми досить часто чуємо про атаки вірусів на пристрої під управлінням операційної системи Windows, проте шкідливе ПЗ розповсюджується і на інші операційки.

Компанія AV-Test вивчила ситуацію з сучасними операційними системами і прийшла до висновку, що число зловредів зростає для всіх платформ.

Фахівці відзначили, що за останній час істотно зросла кількість вірусів для Linux (на 300%) і macOS (на 370%). Тим часом кількість зловредів для Windows скоротилося на 15% в порівнянні з минулим роком.

Експерти також відзначили, що віруси WannaCry і Petya, які останнім часом наробили стільки шуму, складають лише невелику частку від всього шкідливого програмного забезпечення.

До слова, недавній звіт Microsoft показав, що кожні чотири місяці в світі розсилається 500 мільйонів листів з прикріпленими вірусами-вимагачами.

Варто відзначити, що, не дивлячись на незначне зменшення вірусів для Windows, операційка Microsoft продовжує бути найпопулярнішою для зловмисників. На її частку припадає 77% всіх загроз, зафіксованих в першому кварталі 2017 року.

 

Джерело http://ilenta.com

Просмотров: 22


Комментарии

Имя:

code Код:

right