Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 30 март 2017

icon comment 0 Комментариев

Через спин вагітних: генерал розповів, як захоплювали СБУ на Донбасі в 2014 році

Загони терористів, які захопили будівлю СБУ в Луганську навесні 2014 року, були підготовлені російськими спецслужбами ще в січні того року.

Про це в в авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі "112 Україна" заявив екс-начальник Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях генерал Олександр Петрулевич, передає "Гордон".

"Щоб зрозуміти, хто штурмував, потрібно повернутися в кінець січня 2014 року, коли на Майдані відбувалися відомі події. У Луганській області був створений так званий Штаб по стабілізації ситуації, який очолив губернатор Пристюк. У цей штаб увійшли представники СБУ, МВС, МНС, прокуратури - цілий список ... Перед ними штабом була поставлена задача по створенню загонів самооборони - з козаків, "афганців", дружинників ", - розповів він.

За словами Петрулевича, загальна чисельність банд терористів, з яким працювали російські спецслужби, становила від 8 до 10 тисяч чоловік.Генерал підтвердив, що в авангарді штурмовиків живим щитом стояли жінки, в тому числі вагітні, і діти.

"Коли почалася перша чеченська кампанія, штурмовики точно так же захоплювали будівлі КДБ і МВС Чечено-Інгушетії. Попереду йшли жінки, люди похилого віку і діти, а за ними - військові. Захоплює і роззброювали військові частини ... Так ось, в той період вони використовували цю чеченську тактику вже проти нас ", - заявив він.

 

Джерело

Просмотров: 12


Комментарии

Имя:

code Код:

right