Вольногорск

информационный


left

icon user Новости науки и техники 27 июль 2017

icon comment 0 Комментариев

Британські вчені підрахували IQ котів

koshka.jpg

Людина зовсім не є єдиним розумним виглядом на планеті - заявляють британські вчені, за словами яких, крім дельфінів / восьминогів / воронів, незвичайним інтелектом можуть похвалитися і такі звичні всім істоти, як домашні кішки.

Дослідники з Великобританії, які зосередилися на визначенні показників інтелектуального коефіцієнта котів, розробили спеціалізовану методику, яка все-таки дозволила підрахувати IQ кішок.

З'ясувалося, що інтелектуальні показники пухнастих мурчащих істот приблизно відповідають таким для дитини віком трьох років.

«Само-собою, що деякі кішки демонструють більш високий інтелект. А деякі, відповідно, навпаки, менш високий. Втім, IQ трирічної дитини - теж не «залізна» величина. Але якщо говорити про усереднені показники, то порівняння цілком коректне », - цитує ресурс ToDay News Ufa авторів дослідження.

Для того, щоб виміряти середній інтелект кішок, вчені задіяли в спеціальному експерименті безліч представників виду - при цьому, в досвіді брали участь як домашні кішки, так і живуть на вулиці. Особливої різниці в інтелекті між групами, до речі, виявлено не було.

Джерело http://24news.com.ua

Просмотров: 16


Комментарии

Имя:

code Код:

right